• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Кафедра суспільно-політичних наук
  • Наукові роботи каф. СПН
  • View Item
  • Frontpage
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Кафедра суспільно-політичних наук
  • Наукові роботи каф. СПН
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Ідеологія

Author
Денисюк, С. Г.
Date
2014
Metadata
Show full item record
Collections
  • Наукові роботи каф. СПН [687]
Abstract
Проаналізовано сутність і роль ідеології у розвитку суспільства. Акцентовано увагу на тому, що історія політичного життя підтверджує, що ідеологія є системою переконань, яка виходить на політичну сцену в кризові періоди розвитку суспільства і здатна порушувати стан соціальнорї аномалії у таких умовах.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/10289
View/Open
стаття енциклопедії (244.5Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ