• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії
  • Кафедра екології, хімії та технологій захисту довкілля
  • Наукові роботи каф. ЕХТЗД
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії
  • Кафедра екології, хімії та технологій захисту довкілля
  • Наукові роботи каф. ЕХТЗД
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Оцінка якості водопровідної питної води у Вінницькій області

Автор
Петрук, В. Г.
Мороз, Я. В.
Гайдей, Ю. А.
Кватернюк, С. М.
Петрук, В. Г.
Мороз, Я. В.
Гайдей, Ю. А.
Кватернюк, С. М.
Petruk, V. G.
Moroz, Y. V.
Hydey, Y. A.
Kvaternyuk, S. M.
Дата
2012
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Наукові роботи каф. ЕХТЗД [676]
Анотації
Проблема якісного водозабезпечення є актуальною як для сільської місцевості Вінницької області, так і для м. Вінниці, оскільки вода, що подається населенню проходить через водопроводи як у селі, так і у місті, а на шляху до споживача вона зазнає різного роду забруднення. Тому у роботі проведені дослідження якості питної води у м. Вінниця безпосередньо від водокористувачів.
 
Проблема качественного водоснабжения актуальна как для сельской местности Винницкой области, так и для г.. Виннице, поскольку вода, подаваемая населению проходит через водопроводы как в селе, так и в городе, а на пути к потребителю она подвергается различного рода загрязнения. Поэтому в работе проведены исследования качества питьевой воды в г.. Винница непосредственно от водопользователей.
 
The problem is actual quality water supply for rural Vinnytsia region, and for m. Vinnytsya, because water is being supplied through water pipes in the village as well as in the city and on the way to the consumer, it undergoes various kinds of pollution. Therefore, in the studies of drinking water in the city. Vinnitsa directly from water users.
 
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/1045
Відкрити
Evaluation of the quality of tap drinking water in the Vinnytsia region.pdf (368.0Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ