• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи
  • Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи (МТН-2016)
  • Фізична електроніка та електронне приладобудування, мікроелектроніка, нанотехнології
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи
  • Молодь в технічних науках: дослідження, проблеми, перспективи (МТН-2016)
  • Фізична електроніка та електронне приладобудування, мікроелектроніка, нанотехнології
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Модель радіочастотного термічного впливу на різні шари шкіри з лікувальною метою

Автор
Мінасян, М. О.
Сичик, М. М.
Дата
2016-05
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Фізична електроніка та електронне приладобудування, мікроелектроніка, нанотехнології [6]
Анотації
Одним з видів впливу на шкіру з максимальним збереженням цілісності епідермоцитів, особливо меланоцитів методів є радіохвильовий (RF) вплив на м'які тканини обличчя і шиї. Під час досліджень було виконано математичне моделювання в середовищі програми Comsol Multiphysics ділянки шкіри з різними шарами. Досліджено три варіанти інструментального проведення радіочастотного впливу.Радіочастотна енергія є одним з видів електромагнітної енергії. При опроміненні шкіри швидко коливаються електромагнітні поля, що викликають рух поляризованих частинок усередині тканин, в результаті генерується тепло, пропорційне електричному опору тканини. Це джерело тепла впливає на шкіру, зумовлюючі температурні зміни, які викликають структурні зміни в самій тканині за рахунок механізму денатурації коллагену.Питання про підбір оптимальних параметрів впливу, морфологічних змін в тканинах після RF-впливу на різних термінах досі залишаються відкритими.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/11718
Відкрити
модель радіочастотного.pdf (146.9Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ