• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Факультет машинобудування та транспорту
  • Кафедра автомобілів та транспортного менеджменту
  • Наукові роботи каф. АТМ
  • View Item
  • Frontpage
  • Факультет машинобудування та транспорту
  • Кафедра автомобілів та транспортного менеджменту
  • Наукові роботи каф. АТМ
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Ієрархічна структура робіт за проектом центра-лізованого розвит-ку виробничо-технічної бази організацій автомобільного транспорту

Author
Романюк, С. О.
Date
2013
Metadata
Show full item record
Collections
  • Наукові роботи каф. АТМ [439]
Abstract
В статті проаналізовано роль виробничо-технічної бази в успішній та прибутковій роботі органі-зацій автомобільного транспорту. Побудовано ієрархічну структуру робіт за проектом розвитку виро-бничо-технічної бази, що передбачає централізацію виробничих функцій технічного обслуговування та ремонту автотранспортних засобів. В ієрархічній структурі робіт виокремленні та описані окремі фа-зи життєвого циклу проекту та роботи.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/18971
View/Open
14.pdf (288.0Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ