• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту
  • Проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту (2017)
  • View Item
  • Frontpage
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту
  • Проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту (2017)
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Застосування адитивних технологій в автомобільній галузі

Author
Павлова, Ю. В.
Рулєвська, Т. Ф.
Колесніков, В. О.
Date
2017
Metadata
Show full item record
Collections
  • Проблеми та перспективи розвитку автомобільного транспорту (2017) [37]
Abstract
В роботі наведено деякі останні досягнення, що стосуються впровадження технологій пов’язаних з 3D друком в автомобільній галузі. Розглянуті адитивні технології. що дозволяють вирішувати складні завдання по відновленню зношених елементів штучних дорогих виробів, створення деталей і нових об'ємних покриттів складної геометрії при значному зниженні вартості і тривалості виробництва. Для організації виробництва деталей і виробів складної форми з унікальним комплексом фізичних і механічних властивостей необхідна розробка широкого спектру порошковий матеріалів. Об'ємне лазерне наплавлення має великі перспективи для відновлення великогабаритних дорогих виробів ПЕК, лопаток турбін, гребних і рульових валів морських суден, та у різних галузях автомобілебудування.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/21804
View/Open
materialy2017-97-102.pdf (911.8Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ