• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
  • View Item
  • Frontpage
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Відбивач струму

Author
Азаров, Олексій Дмитрович
Гарнага, Володимир Анатолійович
Генеральницький, Євгеній Сергійович
Азаров, Алексей Дмитриевич
Гарнага, Владимир Анатольевич
Azarov, Oleksii Dmytrovych
Harnaha, Volodymyr Anatoliiovych
Date
2018-08-10
Metadata
Show full item record
Collections
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії [439]
Abstract
Відбивач струму, який містить, шину нульового потенціалу, шину живлення та джерело струму, шість транзисторів, причому емітери четвертого, третього та п'ятого з'єднано з шиною живлення, базу четвертого з'єднано з колекторами третього та п'ятого транзисторів, бази третього та п'ятого також з'єднані, крім того базу першого та другого з'єднано з колектором першого, який в свою чергу з'єднаний з джерелом струму яке з'єднане з шиною нульового потенціалу, крім того емітер другого з'єднаний з колектором шостого та колектор другого з'єднано з базою шостого, введено два транзистори та два резистори, притому база четвертого транзистора з'єднана з першим резистором який в свою чергу з'єднаний з базами третього та п'ятого транзисторів, емітер четвертого транзистора з'єднаний з колектором сьомого транзистору, колектор четвертого транзистора з'єднано з базою сьомого транзистора, а також емітер сьомого транзистора з'єднаний з емітером першого транзистору, колектори п'ятого і третього та база четвертого транзисторів з'єднані з базою восьмого транзистора, колектор восьмого транзистора з'єднано з шиною живлення, крім того емітер восьмого транзистора з'єднано з емітером другого та колектором шостого транзисторів, а також емітер шостого транзистора з'єднано з другим резистором, який з'єднаний з шиною нульового потенціалу.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/22546
View/Open
127535.pdf (164.0Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ