• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Факультет інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації
  • Кафедра комп'ютерних систем управління
  • Навчальні видання каф. КСУ
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Факультет інтелектуальних інформаційних технологій та автоматизації
  • Кафедра комп'ютерних систем управління
  • Навчальні видання каф. КСУ
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Методи оптимізації в середовищі MatLab. Лабораторний практикум.

Автор
Штовба, С. Д.
Shtovba, S. D.
Дата
2001
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Навчальні видання каф. КСУ [8]
Анотації
В навчальному посібнику розглядаються питання, пов’язані з використанням методів розв’язання нелінійних безумовних та умовних задач оптимізації та задач лінійного програмування. Студентам пропонується провести порівняння ефективності різних методів оптимізації, виконати аналіз чутливості оптимального рішення та дослідити залежність часу оптимізації від розмірності задачі та якості розв’язку від кількості початкових точок. Програмною платформою для виконання лабораторних робіт є середовище MatLab. Навчальний посібник написано для студентів вузів спеціальності «Системи управління і автоматики». Може бути корисним студентам спеціальностей «Інтелектуальні системи» та «Програмне забезпечення автоматизованих систем», науковим співробітникам та аспірантам, які використовують методи оптимізації в своїх дослідженнях.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/2295
Відкрити
2.pdf (1.196Mb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ