• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • L НТКП ВНТУ (2021)
  • НТКП ВНТУ. Факультет комп'ютерних систем і автоматики (2021)
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • L НТКП ВНТУ (2021)
  • НТКП ВНТУ. Факультет комп'ютерних систем і автоматики (2021)
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Засіб контролю вакуумметричного тиску у вакуумпроводі доїльної установки

Автор
Кучерук, В. Ю.
Кулаков, П. І.
Кулакова, А. П.
Дата
2021
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • НТКП ВНТУ. Факультет комп'ютерних систем і автоматики (2021) [130]
  • Наукові роботи каф. ІРТС [790]
Анотації
Розроблено засіб контролю вакуум-насоса, який використовується на доїльних установках з молокопроводом як у складі інформаційної системи «ІС-Молокопровід», так і у автономному режимі у якості вакуумметра. Засіб призначений для фіксації дати та часу моментів ввімкнення та вимкнення вакуум-насоса, вимірювання середнього і миттєвого значення вакуумметричного тиску, передавання цієї інформації до інтерфейсного блоку інформаційної системи.
 
The VPC-2 vacuum pump control tool has been developed, which is used in milking installations with a milkline both as part of the “IS-Milkline” information system and in stand-alone mode as a vacuum gauge. The device is intended for fixing the date and time of the moments of turning on and off the vacuum pump, measuring the average and instantaneous values of vacuum pressure, transmitting this information to the interface unit of the information system.
 
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/34153
Відкрити
78551.pdf (470.6Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ