• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Радіоімпульсний логічний елемент І

Автор
Кичак, Василь Мартинович
Дата
2023-05-10
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Факультет інформаційних електронних систем [678]
Анотації
Радіоімпульсний логічний елемент І складається з першого змішувача інформаційних частот, який через перший фільтр проміжної частоти з'єднано зі входом першого розгалужувача, два виходи якого під'єднано до входів двох зсуваючих змішувачів частот, другі входи яких з'єднано з джерелами інформаційного сигналу частоти зсуву, а виходи через смугові фільтри з'єднано з першим суматором потужності. Додатково введено другий змішувач інформаційних частот, один із входів якого з'єднано з першим фільтром проміжної частоти, його другий вхід з'єднано з третім джерелом інформаційного сигналу. Вихід другого змішувача інформаційних частот через другий фільтр проміжної частоти з'єднано з другим розгалужувачем на три виходи, третій вихід якого з'єднано з третім зсуваючим змішувачем частот, другий вхід якого з'єднано з третім джерелом інформаційного сигналу частоти зсуву. Вихід третього зсуваючого змішувача з'єднано з першим входом другого суматора потужності, другий вхід якого з'єднано з виходом другого зсуваючого змішувача. Третій вхід з'єднано з виходом першого розгалужувача, вхід якого з'єднано з виходом першого зсуваючого змішувача частот, а другий вихід першого розгалужувача з'єднано з першим смуговим фільтром, вихід другого суматора потужності з'єднано з другим смуговим фільтром.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/38770
Відкрити
152988.pdf (211.9Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ