• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Періодичні видання ВНТУ
  • Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві
  • Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві. 2012. № 1
  • View Item
  • Frontpage
  • Періодичні видання ВНТУ
  • Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві
  • Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві. 2012. № 1
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Визначення переміщень вузлів металевого циліндричного стержневого покриття за допомогою методу розкладання на плоскі грані і обчислювального комплексу SCAD

Author
Сіянов, О. І.
Риндюк, С. В.
Date
2012
Metadata
Show full item record
Collections
  • Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві. 2012. № 1 [29]
  • Наукові роботи каф. БМГА [1598]
Abstract
Визначені переміщення вузлів і характерні закономірності деформування циліндричного стержневого покриття від прикладеного експлуатаційного навантаження за допомогою методу розкладання на плоскі грані і засобів обчислювального комплексу SCAD. Отримано характерні закономірності переміщень вузлів з використанням засобів обчислювального комплексу SCAD і методу розкладання на плоскі грані.
 
Определены перемещения узлов и характерные закономерности деформирования цилиндрического стержневого покрытия от приложенной эксплуатационной нагрузки с помощью метода разложения на плоские грани и средств вычислительного комплекса SCAD. Получены характерные закономерности перемещений узлов с использованием средств вычислительного комплекса SCAD и метода разложения на плоские грани.
 
URI:
http://stmkvb.vntu.edu.ua/index.php/stmkvb/article/view/204
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/4079
View/Open
204.pdf (229.7Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ