• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • XLV НТКП ВНТУ (2016)
  • XLV НТК факультету комп'ютерних систем та автоматики (2016)
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • XLV НТКП ВНТУ (2016)
  • XLV НТК факультету комп'ютерних систем та автоматики (2016)
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Особливості розробки програмного забезпечення комп’ютерної системи управління тепловологісним режимом в теплиці засобами qt та sqlite

Автор
Москвіна, С. М.
Слободянюк, Ю. О.
Дата
2016-03
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • XLV НТК факультету комп'ютерних систем та автоматики (2016) [75]
  • Наукові роботи каф. КСУ [205]
Анотації
В роботі проведено дослідження ефективності використання засобів Qt та SQLite в процесі розробки програмного забезпечення комп’ютерної системи управління технологічним процесом на прикладі системи управління тепловологісним режимом в теплиці. Показано, що використання цих засобів більш підходить для локальних систем.
 
In this work, studied efficiency of the use Qt and SQLite in the computer control system software development process on the example of thermal and humidity control regime in the greenhouse. Found that using these tools well suited to local systems.
 
URI:
http://conferences.vntu.edu.ua/index.php/all-fksa/all-fksa-2016/paper/view/471
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/11010
Відкрити
1106.pdf (201.5Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ