• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Кафедра суспільно-політичних наук
  • Навчальні видання каф. СПН
  • View Item
  • Frontpage
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Кафедра суспільно-політичних наук
  • Навчальні видання каф. СПН
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Методичні вказівки для самостійної підготовки до практичних занять із дисципліни "Україна в Європі і світі" для студентів денної форми навчання всіх напрямків підготовки

Author
Корнієнко, В. О.
Date
2017
Metadata
Show full item record
Collections
  • Навчальні видання каф. СПН [49]
Abstract
Визначається мета і завдання курсу «Україна в Європі і світі», наводяться тематика та сітка годин курсу. Для полегшення самостійного вивчення дисципліни наводиться список рекомендованої літератури.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/16541
View/Open
Методичка_УЄС_22.06.pdf (1005.Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ