Інституційний репозитарій Вінницького Національного Технічного Університету являється ресурсом, що накопичує, зберігає, розповсюджує та забезпечує довготривалий, постійний та надійний доступ до наукових робіт професорсько-викладацького складу, співробітників, студентів, аспірантів та докторантів ВНТУ. Будучи створеним Науково-технічною бібліотекою ВНТУ у 2014 році, ресурс взяв за завдання активну боротьбу за місце університету в онлайн-рейтингах. Станом на 1.07.2016 р. в Інституційному репозитарії ВНТУ представлено майже 11,5 тис. документів. Іншим значним досягненням ресурсу була інтеграція з електронною системою для вищих навчальних закладів JetIQ.

На протязі доволі невеликого проміжку часу роботи Інституційного репозитарію встигла сформуватись доволі потужна спільнота модераторів. Крім спільноти модераторів та команди адміністраторів в роботі над репозитарієм залучаються студенти, а також фахівці з різних відділів університету.

Адміністратори репозитарію базуються в приміщеннях Науково-технічної бібліотеки ВНТУ в головному корпусі університету - ГУК’і (зображення зправа). Бібліотека працює щоденно (лише в робочі дні) з 9 до 17 години.