Дослідження енергозберігаючого датчика дистанційного контролю
Abstract
Метою дослідження є оптимізація енергозберігаючого датчика для зменшення інтенсивності ЕМВ, що необхідне для його живлення.
В першому розділі виконано класифікацію та окреслено область застосування радіочастотних датчиків. При цьому встановлено, що найменшу вартість інайбільший строк служби має пасивний датчик завдяки відсутності джерела живлення.
На початку другого розділу обґрунтовано структурну схему датчика. Найефективнішим методом оптимізації датчика виявилась заміна схеми множення напруги.
В третьому розділі розраховано параметри надійності радіочастотного датчика, а також вартість матеріалів і комплектуючих та їх зміну у випадку заміни помножувача напруги. Таким чином встановлено доцільність його заміни
В четвертому розділі оцінено комерційний потенціал розробки, зроблено прогноз на витрати, що необхідні для реалізації результатів НДДКР, а також прогноз приросту чистого прибутку. Розрахунок відносної ефективності вкладених інвестицій показав, що даний проект буде привабливим для інвесторів.
В п'ятому розділі було виконано аналіз умов праці робочого місця при дослідженні енергозберігаючого датчика дистанційного контролю та досліджено стійкість енергозберігаючого датчика до дії іонізуючого випромінювання та ЕМІ.
Please use this identifier to cite or link to this item:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/12779