Perfomance evaluation of monitoring tools of electronic products by the level of low-frequency noise
Author
Mykhalevskiy, D. V.
Horodetska, O. S.
Krasota, R. O.
Михалевський, Д. В.
Городецька, О. С.
Красота, Р. О.
Date
2014Metadata
Show full item recordCollections
- Наукові роботи каф. ОТ [746]
- Наукові роботи каф. ІКСТ [439]
Abstract
In this paper presents the method of estimating the time for which the research of electronic products by the level of lowfrequency noise is being conducted and the operation of technological input and output control being conducted. Based on these, characteristics were evaluated for performance means direct, relative and spectral control the level of LF noise У даній роботі запропоновано методику оцінки часу за який проводиться дослідження виробів електронної техніки за рівнем низькочастотного шуму та проводиться операція технологічного вхідного або вихідного контролю. На основі цього було проведено оцінку характеристик швидкодії для засобів безпосереднього, відносного та спектрального контролю за рівнем НЧ шуму.
Контроль ВЕТ (виробів електронної техніки) за рівнем низькочастотних шумів, полягає у порівнянні основного інформативного параметра низькочастотного шуму із встановленими границями допуску. Але в такому випадку результатом контролю виступає логічне рішення про придатність або непридатність досліджуваного виробу, що дає можливість проводити якісну оцінку характеристик надійності. Основною задачею, при розробці нових методів контролю ВЕТ за рівнем низькочастотного шуму, є підвищення вірогідності контролю та часу отримання результату [1]. Як відомо, ефективність того чи іншого методу, також залежить від технічної реалізації засобів контролю. Тому, одним із актуальних завдань є необхідність проведення оцінки швидкодії контролю на всіх етапах. З іншого боку, для даного виду контролю підвищена швидкодія засобу може призводити до зменшення вірогідності контролю.
Швидкодію засобів контролю можна оцінити проміжком часу шt , який задається моментом початку досліджень виробу до виведення результату “придатний” або “непридатний” на пристрій відображення інформації, при цьому додаткових результатів невраховуємо. Такий часовий проміжок можна умовно поділити на: час вимірювання інформативного параметра вt , час аналізу результатів і виконання контролю кt, перетворення та виведення результатів на екран вивед t .
В результаті проведених досліджень було встановлено, що час проведення контролю для низьких частот, найбільше буде залежати від часу усереднення середньоквадратичним детектором, від частоти дискретизації, а також часу на проведення операцій по обробці масивів даних при підвищенній вірогідності контролю.
Please use this identifier to cite or link to this item:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/14886