• English
    • русский
    • українська
  • русский 
    • English
    • русский
    • українська
  • Войти
Просмотр элемента 
  • Главная
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • XLIX НТКП ВНТУ (2020)
  • НТКП ВНТУ. Факультет менеджменту та інформаційної безпеки (2020)
  • Просмотр элемента
  • Главная
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • XLIX НТКП ВНТУ (2020)
  • НТКП ВНТУ. Факультет менеджменту та інформаційної безпеки (2020)
  • Просмотр элемента
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Вдосконалення моделі RBAC у приватних хмарних середовищах

Автор
Приймак, А. В.
Салієва, О. В.
Дата
2020
Metadata
Показать полную информацию
Collections
  • НТКП ВНТУ. Факультет менеджменту та інформаційної безпеки (2020) [134]
Аннотации
В результаті проведеної роботи було розроблено гібридну модель авторизації на основі виразів та RBAC, яка складається з 9 кроків і динамічно дає рішення про доступ до ресурсу чи операції, в залежності від поточного налаштування. Порівняння запропонованої модифікації з існуючими показало, що розроблена модель має вищий коефіцєнт правильності надання доступу користувачеві в середньому на 1,5–11,5%.
 
As a result of the work, a hybrid model of expression-based authorization and RBAC was developed, consisting of 9 steps and dynamically deciding access to a resource or operation, depending on the current configuration. Comparison of the proposed modification with the existing ones showed that the developed model has a higher coefficient of correctness of granting access to the user by an average of 1.5-11.5%.
 
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс:
https://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/29066
Открыть
8676.pdf (255.7Kb)

Институционный репозитарий

ГлавнаяПоискСправкаКонтактыО нас

Ресурсы

JetIQСайт библиотекиСайт университетаЭлектронный каталог ВНТУ

Просмотр

Весь DSpaceСообщества и коллекцииДата публикацииАвторыНазванияТематикаТипИздательствоЯзыкУДКISSNИздательства, что имеетDOIЭта коллекцияДата публикацииАвторыНазванияТематикаТипИздательствоЯзыкУДКISSNИздательства, что имеетDOI

Моя учетная запись

ВойтиРегистрация

Статистика

Просмотр статистики

ISSN 2413-6360 | Главная | Отправить отзыв | Справка | Контакты | О нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ