Recent Submissions

 • Сушильна камера 

  Мельник, Іван Григорович; Оніщук, Віталій Павлович; Співак, Олександр Юрійович; Кавелін, Сергій Анатолійович; Гаганов, Олександр Іванович (Державне підприємство "Український інститут промислової власності" (УКРПАТЕНТ), 2000-12-15)
  Винахід відноситься до техніки сушки. Він може бути використаний для сушки фруктів, овочів, грибів, ягід, лікарських рослин та іншої харчової сировини в індивідуальних та колективних господарствах.
 • Комп’ютерна програма «FCE(FL)» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Рузакова, Ольга Володимирівна (Державна служба інтелектуальної власності України, 2014-01-14)
  Комп’ютерний програмний засіб «FCE(FL)» для оцінювання фінансового стану підприємства на основі математичного апарату нечітких множин дозволяє підвищити ефективність аналітичної роботи фінансових експертів. Це досягається ...
 • Комп’ютерна програма «FCE(FLW)» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Рузакова, Ольга Володимирівна (Державна служба інтелектуальної власності України, 2014-01-14)
  Комп’ютерний програмний засіб «FCE(FLW)» для оцінювання фінансового стану на основі математичного апарату нечітких множин із використанням ваг оцінювальних параметрів підприємства дозволяє підвищити ефективність аналітичної ...
 • Комп’ютерна програма «FCE(TE)» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Рузакова, Ольга Володимирівна (Державна служба інтелектуальної власності України, 2014-01-14)
  Комп’ютерний програмний засіб «FCE(TE)» для оцінювання фінансового стану підприємства із використанням математичного апарату порогових елементів, що дозволяє підвищити ефективність аналітичної роботи фінансових експертів. ...
 • Комп`ютерна програма. «Визначення командних ролей за тестом Белбіна» 

  Мельник, Олександр Васильович; Белзецький, Руслан Станіславович; Ільченко, Михайло Олександрович (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, 2017-12-08)
 • Комп`ютерна програма "Комп`ютерна програма для визначення антропометричних розмірів долоні людини" 

  Белзецький, Руслан Станіславович; Горовий, Євгеній Вікторович; Гладько, Максим Валерійович (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, 2017-12-22)
  Даний програмний додаток призначений для визначення та занесення до бази даних антропометричних розмірів долоні людини за заданими точками. Дана програма надає необхідний функціонал та зручний інтерфейс для виконання ...
 • Комп'ютерна програма АСУ приймальної комісії ВНТУ 

  Горячев, Георгій Володимирович; Захарченко, Сергій Михайлович; Ляховченко, Наталія Володимирівна (Державний департамент інтелектуальної власності, 2006-11-01)
 • Комп'ютерна програма "Автоматизована система контролю оригінальності сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання" 

  Горячев, Георгій Володимирович; Козачко, Олексій Миколайович; Ляховченко, Наталія Володимирівна; Сухоруков, Сергій Іванович (Державний департамент інтелектуальної власності, 2008-12-30)
 • Комп`ютерна програма "Програмне забезпечення для віддаленого виділення цілої і дробової частин чисел у кодах золотої пропорції" (CGP service") 

  Азаров, Олексій Дмитрович; Черняк, Олександр Іванович; Залізецький, Василь Володимирович (ВНТУ, 2018-05-08)
 • Комп`ютерна програма “Дистанційне навчання з основ SQL” ("KIQA/SQL") 

  Хрущак, Сергій Вікторович; Залізецький, Василь Володимирович; Кошубінська, Катерина Ігорівна (Державний департамент інтелектуальної власності, 2014-06-10)
 • Насос гідропривідний мембранного типу 

  Коц, Іван Васильович; Петрусь, Віталій Володимирович; Дрончак, Володимир Олександрович; Бабій, Сергій Миколайович (ВНТУ, 2018-12-26)
  Насос гідроприводний мембранного типу, який містить приводну гідросистему, напірну магістраль, корпус насоса з кришкою та з встановленою в ньому мембраною, що жорстко зв'язана зі штоком, і яка утворює з корпусом проміжну ...
 • Пристрій для вимірювання тиску 

  Осадчук, Олександр Володимирович; Осадчук, Володимир Степанович; Савицький, Антон Юрійович; Осадчук, Ярослав Олександрович; Воловик, Андрій Юрійович (ВНТУ, 2018-12-26)
  Насос гідроприводний мембранного типу, який містить приводну гідросистему, напірну магістраль, корпус насоса з кришкою та з встановленою в ньому мембраною, що жорстко зв'язана зі штоком, і яка утворює з корпусом проміжну ...
 • Комп’ютерна програма «Мобільний додаток для захищеного передавання конфіденційних даних у смартфонах» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Азарова, Лариса Євстахіївна; Бадя, Юлія Вікторівна (Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни, 2018-07-24)
  В даній роботі розроблено мобільний додаток для захищеного передавання конфіденційних даних. В ході виконання роботи проаналізовано методи захищеного передавання конфіденційних даних та виявлено недоліки та переваги існуючих ...
 • Комп’ютерна програма «Програмний модуль ідентифікації користувача за відбитками пальців через смартфон з подальшою авторизацією» («Програмний модуль ідентифікації користувача з авторизацією») 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Азарова, Лариса Євстахіївна; Мисько, Юлія Олегівна; Колган, Вікторія Альбертівна (Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни, 2018-06-11)
  У роботі спроектовано та реалізовано програмний модуль ідентифікації користувача за відбитками пальців через смартфон. Під час розробки модулю було визначено недоліки та переваги кожного існуючого методу ідентифікації ...
 • Комп’ютерна програма «Автоматизація криптографічного алгоритму «Twofish» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Азарова, Лариса Євстахіївна; Каплун, Ірина Сергіївна; Щербатюк, Артем Володимирович (Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни, 2018-06-14)
  В даній роботі проведено аналіз існуючих криптографічних систем. Розглянуто та досліджено симетричний блоковий криптографічний алгоритм шифрування Twofish. Згідно даного стандарту розроблено програмну реалізацію алгоритму, ...
 • Комп’ютерна програма «Розробка контролеру кодового доступу до сейфа на мікроконтролері Arduino» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Азарова, Лариса Євстахіївна; Каплун, Ірина Сергіївна; Щербатюк, Артем Володимирович (Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни, 2018-06-14)
  В даній роботі реалізована розробка кодового шестизначного замка, код якого користувач може змінювати в режимі програмування контролера. В роботі проводиться вибір та обґрунтування структури контролера, розробка його ...
 • Комп’ютерна програма «Захист інформації від несанкціонованого копіювання шляхом прив’язки до унікальних параметрів вінчестера і використання ключа» («Захист інформації від НСК») 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Азарова, Лариса Євстахіївна; Каплун, Ірина Сергіївна; Щербатюк, Артем Володимирович (Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни, 2018-06-11)
  В даній роботі розроблено систему захисту програмного забезпечення від несанкціонованого копіювання шляхом прив’язки до унікальних параметрів вінчестера із використанням ключа активації. В ході виконання роботи розглянуто ...
 • Комп’ютерна програма «Мережева гра «Війна вірусів» 

  Азарова, Анжеліка Олексіївна; Азарова, Лариса Євстахіївна; Мисько, Юлія Олегівна; Колган, Вікторія Альбертівна (Міністерство економічного розвитку і торгівлі україни, 2018-06-14)
  В роботі спроектовано та реалізовано мережеву гру «Війна вірусів». Під час створення гри було проведено аналіз особливостей та правил гри, огляд існуючих аналогів, створено технічне завдання. Гру реалізовано у середовищі ...
 • Теплообмінна труба 

  Боднар, Лілія Анатоліївна; Сологуб, Тетяна Анатоліївна (Державне підприємство "Український інститут промислової власності" (УКРПАТЕНТ), 2018-12-10)
  Теплообмінна труба, що містить пристрій для інтенсифікації теплообміну у вигляді скрученої стрічки, яка відрізняється тим, що на краях стрічки зафіксовано дротову спіраль.

View more