• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Всеукраїнські з'їзди екологів з міжнародною участю
  • VI-ий Всеукраїнський з'їзд екологів з міжнародною участю (Екологія/Ecology–2017)
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Всеукраїнські з'їзди екологів з міжнародною участю
  • VI-ий Всеукраїнський з'їзд екологів з міжнародною участю (Екологія/Ecology–2017)
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Екологічний потенціал природоохоронних територій Тернопілля

Автор
Триснюк, В. М.
Триснюк, Т. В.
Дата
2017-09
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • VI-ий Всеукраїнський з'їзд екологів з міжнародною участю (Екологія/Ecology–2017) [238]
Анотації
Природні рекреаційні ресурси в Тернопільській області в цілому сприятливі для відпочинку населення і представлені всіма видами: кліматичні, ландшафтні, курортологічні та ресурси поверхневих вод. Тернопільщина має для розвитку рекреації одні з найкращих в Україні умови: вигідне геополітичне становище та унікальні у європейському і світовому масштабах культурні і природні об’єкти.
 
Природные рекреационные ресурсы в Тернопольской области в целом благоприятны для отдыха населения и представлены всеми видами: климатические, ландшафтные, курортологические и ресурсы поверхностных вод. Тернопольщина имеет для развития рекреации одни из лучших в Украине условия: выгодное геополитическое положение и уникальные в европейском и мировом масштабах культурные и природные объекты.
 
Natural recreational resources in the Ternopil region are generally favorable for recreation of the population and are represented by all types: climatic, landscape, spa and surface water resources. Ternopil region has one of the best conditions in Ukraine for the development of recreation: a favorable geopolitical position and unique cultural and natural objects on the European and world scale.
 
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/18850
Відкрити
Екологічний потенціал природоохоронних територій Тернопілля.pdf (60.95Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ