• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Роботи студентів
  • Презентації магістерських кваліфікаційних робіт
  • 123 – Комп'ютерна інженерія
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Роботи студентів
  • Презентації магістерських кваліфікаційних робіт
  • 123 – Комп'ютерна інженерія
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Методи та мікропроцесорні засоби мобільного пожежного моніторингу

Автор
Мельник, О. С.
Дата
2020
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • 123 – Комп'ютерна інженерія [132]
Анотації
Дана магістерська кваліфікаційна робота присвячена процесу ведення моніторингу пожежі з використанням пожежної розвідувальної робототехнічної системи. У дослідженні вирішена актуальна науково-технічна задача з управління мобільною пожежною розвідувальною робототехнічною системою в умовах закритих пожеж, що характеризуються високою щільністю задимлення і складним плануванням приміщень та об’єктів. У дипломній роботі розроблено: метод моніторингу і структури багаторівневої керуючої підсистеми пожежної розвідувальної робототехнічної системи, що дозволить реалізувати тактику ведення розвідки і включає експертну систему стратегічного рівня, що підтримує прийняття рішень оператора; підсистему управління тактичного рівня пожежної розвідувальної робототехнічної системи, що забезпечує автономне переміщення мобільного пожежного розвідувального робота в умовах сильного задимлення; програмно-апаратний комплекс системи управління пожежної розвідувальної робототехнічної системи і проведення його експериментального дослідження методом натурного моделювання.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/33551
Відкрити
МЕТОДИ ТА МІКРОПРОЦЕСОРНІ ЗАСОБИ МОБІЛЬНОГО ПОЖЕЖНОГО МОНІТОРИНГУ.pdf (523.5Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ