• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи
  • Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи (МН-2025)
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи
  • Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи (МН-2025)
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Розробка методу реєстрації на благодійний захід

Автор
Багнюк, О. В.
Романюк, О. В.
Дата
2025
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Молодь в науці: дослідження, проблеми, перспективи (МН-2025) [960]
Анотації
У дослідженні розроблено метод реєстрації на благодійний захід через вебресурс. Представлено архітектуру клієнтської та серверної частин застосунку, реалізовану із використанням React, Node.js, MongoDB, Formik, Joi та Nodemailer. Описано алгоритм реєстрації на благодійний захід: від заповнення форми до підтвердження участі та сповіщення адміністрації. Застосовані механізми валідації, авторизації та електронного підтвердження забезпечують зручність, безпеку й продуктивність процесу. Розроблений метод підвищує довіру користувачів, оптимізує адміністрування заходу та відповідає сучасним вимогам цифрової благодійності.
 
The study presents a method for registering for a charitable event through a web-based platform. It outlines the architecture of both the client-side and server-side of the application, implemented using React, Node.js, MongoDB,
 
URI:
https://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/48137
Відкрити
25467.pdf (881.9Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ