• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • LV НТКП ВНТУ (2026)
  • НТКП ВНТУ. Інститут Конфуція (2026)
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Науково-технічні конференції підрозділів Вінницького національного технічного університету (НТКП ВНТУ)
  • LV НТКП ВНТУ (2026)
  • НТКП ВНТУ. Інститут Конфуція (2026)
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Маніпуляція свідомістю через візуальний контент

Автор
Григорук, А. М.
Hryhoruk, А.
Дата
2026
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • НТКП ВНТУ. Інститут Конфуція (2026) [10]
Анотації
У сучасному світі візуальний контент відіграє ключову роль у сприйнятті інформації та формуванні емоційних реакцій людини. Він може як полегшувати орієнтацію та розуміння, так і слугувати інструментом маніпуляції свідомістю. Дослідження показують, що розвиток критичного мислення та медіаграмотності дозволяє аналізувати візуальну інформацію, усвідомлювати приховані впливи та зберігати незалежність суджень. Вивчення механізмів впливу через колір, композицію та емоційні тригери допомагає протидіяти маніпуляціям та підтримувати здатність адекватно оцінювати реальність.
URI:
https://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/51227
Відкрити
27081-95199-1-PB.pdf (392.4Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ