Show simple item record

dc.contributor.authorАзарова, А. О.uk
dc.contributor.authorЮхимчук, С. В.uk
dc.date.accessioned2016-02-04T17:00:41Z
dc.date.available2016-02-04T17:00:41Z
dc.date.issued1998
dc.identifier.citationАзарова А. О. Математична модель фінансового ризику на базі нечіткої логіки [Текст] / А. О. Азарова, С. В. Юхимчук // Управляющие системы и машины. –1998. – № 6. – С. 9–15.uk
dc.identifier.urihttp://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/7502
dc.description.abstractУ статті надано результати розробки багатоваріантної структурно-математичної системи оцінювання фінансового ризику банку при кредитуванні конкретного позичальника комерційного банку на базі нечіткої логіки, яка дозволяє вирішити вищевказані проблемиuk
dc.language.isouk_UAuk_UA
dc.publisherІнститут кібернетики імені В. М. Глушковаuk
dc.subjectфінансовий ризикuk
dc.subjectнечітка логікаuk
dc.titleМатематична модель фінансового ризику на базі нечіткої логікиuk
dc.typeArticle
dc.identifier.udc336.71


Files in this item

Thumbnail

This item appears in the following Collection(s)

Show simple item record