Моделювання вибору оптимального методу протидії загрозам інформаційної безпеки
dc.contributor.author | Нікіфорова, Л. О. | uk |
dc.contributor.author | Яремчук, Ю. Є. | uk |
dc.contributor.author | Шиян, А. А. | uk |
dc.date.accessioned | 2016-02-15T03:04:11Z | |
dc.date.available | 2016-02-15T03:04:11Z | |
dc.date.issued | 2014 | |
dc.identifier.citation | Нікіфорова Л. О. Моделювання вибору оптимального методу протидії загрозам інформаційній безпеці [Текст] / Л. О. Нікіфорова, Ю. Є. Яремчук, А. А. Шиян // Реєстрація, зберігання і обробка даних. – 2014. – Т. 16, № 4. – С. 28-33. | uk |
dc.identifier.issn | 1560-9189 | |
dc.identifier.uri | http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/8174 | |
dc.description.abstract | Побудовано математичну модель для вибору оптимального методу протидії загрозам інформаційній безпеці. Виведено загальну формулу для розрахунку економічного ефекту від впровадження методу протидії заданій загрозі інформаційній безпеці. Побудовано оптимізаційну модель для задачі вибору методу протидії заданій загрозі інформаційній безпеці. | uk |
dc.language.iso | uk_UA | uk_UA |
dc.publisher | Інститут проблем реєстрації інформації НАН України | uk |
dc.subject | Інформаційна безпека | uk |
dc.subject | Методи протидії загрозам | uk |
dc.subject | Математична модель | uk |
dc.title | Моделювання вибору оптимального методу протидії загрозам інформаційної безпеки | uk |
dc.type | Article | |
dc.identifier.udc | 004.056:159.95 |
Файли в цьому документі
Даний документ включений в наступну(і) колекцію(ї)
-
Наукові роботи каф. ЕПВМ [394]
статті, матеріали конференцій -
Наукові роботи каф. МБІС [427]
статті, матеріали конференцій