• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Інтернет-Освіта-Наука (Internet-Education-Science)
  • Інтернет-Освіта-Наука (ІОН-2016)
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Матеріали конференцій ВНТУ
  • Інтернет-Освіта-Наука (Internet-Education-Science)
  • Інтернет-Освіта-Наука (ІОН-2016)
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Використання програмного забезпечення antiplagiarism для виявлення та запобігання академічного плагіату

Автор
Гунько, Ірина
Новицький, Руслан
Дата
2016
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Інтернет-Освіта-Наука (ІОН-2016) [96]
Анотації
Розглянуто можливості запровадження і використання програмного забезпечення AntiPlagiarism для виявлення та запобігання академічного плагіату в навчальному процесі та науково-дослідній діяльності у Вінницькому національному аграрному університеті.
 
Considered possibilities of implementing and using the software Anti-Plagiarism for the detection and prevention of academic plagiarism in an educational process and research activities in Vinnytsia National Agrarian University.
 
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/13377
Відкрити
230-232.pdf (963.9Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ