• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Струмове дзеркало

Автор
Азаров, Олексій Дмитрович
Обертюх, Максим Романович
Азарова, Лариса Євстахіївна
Дата
2019-05-10
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії [439]
Анотації
Струмове дзеркало, яке містить вхід і вихід пристрою, шину живлення і чотири транзистори, причому колектор першого транзистора підключений до входу схеми, база першого транзистора з'єднана з базою четвертого транзистора, емітер першого транзистора підключений до колектора другого транзистора, база другого транзистора підключена до бази третього транзистора, емітери третього і другого транзисторів підключені до шини живлення, колектор третього транзистора з'єднаний з емітером четвертого транзистора, який відрізняється тим, що введено два транзистора, два джерела струму і шину землі, причому колектор першого транзистора підключений до бази п'ятого транзистора, бази першого і четвертого транзисторів з'єднані з колекторами четвертого і п'ятого транзисторів, з емітером шостого транзистора і з першим виходом другого джерела струму, другий вихід другого джерела струму підключений до шини живлення, емітер першого і колектор другого транзисторів з'єднані з базами другого і третього транзисторів, емітер п'ятого транзистора з'єднаний з базою шостого транзистора і з другим виходом першого джерела струму, перший вихід першого джерела струму підключений до шини землі, колектор шостого транзистора підключений до виходу пристрою.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/26029
Відкрити
134332.pdf (286.6Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ