• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
  • Кафедра програмного забезпечення
  • Наукові роботи каф. ПЗ
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Факультет інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії
  • Кафедра програмного забезпечення
  • Наукові роботи каф. ПЗ
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Використання розпізнавання зображень Google Cloud Vision в розробці програмного забезпечення

Автор
Токарчук, Д. О.
Майданюк, В. П.
Дата
2023
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Наукові роботи каф. ПЗ [1511]
Анотації
Розглянуто можливості використання розпізнавання зображень при розробці програмного забезпечення для різних сфер використання. Приводяться приклади використання та роботи штучного інтелекту Cloud Vision та Cloud Vision API, описано існуючі кодові бібліотеки для роботи з Cloud Vision та розглянуто використання бібліотеки для мови програмування Java та флеймворку Spring. Враховуючи можливості та зручність використання Google Cloud Vision API, можна стверджувати, що цей інструмент відповідає потребам розробників, які працюють з розпізнаванням зображень та бажають інтегрувати цю функціональність в свої проекти.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/38163
Відкрити
5aee68e5ad0c4282b89b8b3e049c987c.pdf (4.305Mb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ