• English
    • українська
  • українська 
    • English
    • українська
  • Увійти
Дивитися документ 
  • Головна
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії
  • Кафедра будівництва, міського господарства та архітектури
  • Наукові роботи каф. БМГА
  • Дивитися документ
  • Головна
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії
  • Кафедра будівництва, міського господарства та архітектури
  • Наукові роботи каф. БМГА
  • Дивитися документ
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Комплексна активна мінеральна добавка на основі відходів промисловості

Автор
Ковальский, В. П.
Очеретний, В. П.
Машницький, М. П.
Дата
2008
Metadata
Показати повну інформацію
Collections
  • Наукові роботи каф. БМГА [1600]
Анотації
В результаті проведених досліджень отримані оптимальні значення складу комплексної активної мінеральної добавки: витрати золи-винос складають58,4%, червоного шламу 41,6%. Аналізуючи проведенні дослідження встановлено, що активна мінеральна добавка комплексно впливає на власті в’яжучого. Використання даної комплексної активної мінеральної добавки дозволяє коригувати пластичність в’яжучого та строки тужавлення, підвищує міцність, водостійкість та щільність в’яжучого. Дана комплексна добавка дозволяє в більшій мірі зменшувати витрати цементу. Використання в якості АМД відходів промисловості дозволяє вирішувати, як економічні так екологічні проблеми.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/9761
Відкрити
Вплив комплексної АМД на фізико-механічні властивості композиційних в’яжучих матеріалів.doc (397Kb)

Інституційний репозиторій

ГоловнаПошукДовідкаКонтактиПро нас

Ресурси

JetIQСайт бібліотекиСайт університетаЕлектронний каталог ВНТУ

Перегляд

Всі архівиСпільноти та колекціїЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOIЦя колекціяЗа датою публікаціїАвторамиНазвамиТемамиТипВидавництвоМоваУДКISSNВидання, що міститьDOI

Мій обліковий запис

ВхідРеєстрація

Статистика

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Головна | Відправити відгук | Довідка | Контакти | Про нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ