• English
    • русский
    • українська
  • русский 
    • English
    • русский
    • українська
  • Войти
Просмотр элемента 
  • Главная
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Просмотр элемента
  • Главная
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • Просмотр элемента
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Фотоплетизмограф

Автор
Павлов, Сергій Володимирович
Козловська, Тетяна Іванівна
Сидорук, Олег Олександрович
Павлов, Сергей Владимирович
Козловская, Татьяна Ивановна
Pavlov, Serhii Volodymyrovych
Kozlovska, Tetiana Ivanivna
Дата
2016-06-10
Metadata
Показать полную информацию
Collections
  • Факультет інформаційних електронних систем [640]
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії [451]
Аннотации
Фотоплетизмограф містить датчик, що складається з джерела інфрачервоного випромінювання та фотоприймача, фільтр верхніх частот, регульований підсилювач, причому вихід підсилювача з'єднаний зі входом фільтра верхніх частот, вихід якого з'єднаний з регульованим підсилювачем, вихід якого з'єднаний зі входом мікроконтролера обчислювача, підсилювач і обчислювач, який складається з мікроконтролера, блока гальванічної розв'язки та персонального комп'ютера, причому вихід фотоприймача з'єднаний зі входом підсилювача, другий вхід якого з'єднаний з першим виходом мікроконтролера, крім того, другий вихід мікроконтролера з'єднаний з першим входом блока гальванічної розв'язки, перший вихід якого з'єднаний З входом мікроконтролера, другий вихід блока гальванічної розв'язки з'єднаний з першим входом USB-контролера, перший вихід якого з'єднаний з другим входом блока гальванічної розв'язки, а другий вихід його з'єднаний з входом персонального комп'ютера, який відрізняється тим, що у нього введено блок керування, до якого приєднано джерело зеленою випромінювання та джерело червоного випромінювання.
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс:
http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/12825
Открыть
107490.pdf (232.2Kb)

Институционный репозитарий

ГлавнаяПоискСправкаКонтактыО нас

Ресурсы

JetIQСайт библиотекиСайт университетаЭлектронный каталог ВНТУ

Просмотр

Весь DSpaceСообщества и коллекцииДата публикацииАвторыНазванияТематикаТипИздательствоЯзыкУДКISSNИздательства, что имеетDOIЭта коллекцияДата публикацииАвторыНазванияТематикаТипИздательствоЯзыкУДКISSNИздательства, что имеетDOI

Моя учетная запись

ВойтиРегистрация

Статистика

Просмотр статистики

ISSN 2413-6360 | Главная | Отправить отзыв | Справка | Контакты | О нас
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ