• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії
  • Кафедра екології, хімії та технологій захисту довкілля
  • Наукові роботи каф. ЕХТЗД
  • View Item
  • Frontpage
  • Факультет будівництва, цивільної та екологічної інженерії
  • Кафедра екології, хімії та технологій захисту довкілля
  • Наукові роботи каф. ЕХТЗД
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Дослідження пластику в електронних відходах

Author
Гречанюк, Є. В.
Іщенко, В. А.
Date
2023
Metadata
Show full item record
Collections
  • Наукові роботи каф. ЕХТЗД [676]
Abstract
Пластикові матеріали широко використовуються в електроніці, що призводить до наявності пластику в складі електронних відходів. В даній роботі проаналізовано проблеми, пов'язані з пластиком у електронних відходах та можливі шляхи їх вирішення. Зокрема, вказано на важливість правильної утилізації та переробки електронних відходів для зменшення негативного впливу пластику на навколишнє середовище та здоров'я.
URI:
http://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/38896
View/Open
139377.pdf (914.8Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ