• English
    • українська
  • English 
    • English
    • українська
  • Login
View Item 
  • Frontpage
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • View Item
  • Frontpage
  • Патенти, авторські свідоцтва
  • Факультет інформаційних електронних систем
  • View Item
Сайт інституційного репозитарію ВНТУ містить роботи, матеріали та файли, які були розміщені докторантами, аспірантами та студентами Вінницького Національного Технічного Університету. Для розширення функцій сайту рекомендується увімкнути JavaScript.

Транзисторний вимикач з плавним пуском

Author
Харжевський, Олександр Олегович
Пінаєв, Богдан Олегович
Дудатьєв, Ігор Андрійович
Date
2025-12-31
Metadata
Show full item record
Collections
  • Факультет інформаційних електронних систем [692]
Abstract
Транзисторний вимикач з плавним пуском містить навантаження, перший n-р-n-транзистор, другий p-n-p-транзистор, перший і другий діоди, механічний перемикач з одним рухомим і одним нерухомим контактами, діодний міст, конденсатор, перший, другий і третій резистори, першу і другу шини джерела живлення. Колектори першого і другого транзисторів, відповідно, через перший і другий діоди підключені до першої шини джерела живлення, емітери цих транзисторів з'єднані з першим виводом навантаження, другий вивід якого підключено до другої шини джерела живлення, рухомий контакт механічного перемикача з'єднано з першою шиною джерела живлення, а його нерухомий контакт підключено до першого виводу навантаження і першого виводу першої діагоналі діодного мосту, другий вивід якої через перший резистор з'єднано з другою шиною джерела живлення. Базу першого транзистора через другий резистор підключено до першої обкладки конденсатора і першого виводу другої діагоналі діодного мосту, базу другого транзистора через третій резистор з'єднано з другою обкладкою конденсатора і другим виводом другої діагоналі діодного мосту. Транзисторний вимикач додатково містить запобіжник, послідовно з’єднаний з терморезистором, які розташовані між першою шиною джерела живлення і другим діодом, варистор, який підключений одним виводом до центральної точки запобіжника і терморезистора, а іншим виводом - до другої шини джерела живлення.
URI:
https://ir.lib.vntu.edu.ua//handle/123456789/50830
View/Open
161776.pdf (172.6Kb)

Institutional Repository

FrontpageSearchHelpContact UsAbout Us

University Resources

JetIQLibrary websiteUniversity websiteE-catalog of VNTU

Browse

All of DSpaceCommunities & CollectionsBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOIThis CollectionBy Issue DateAuthorsTitlesSubjectsTypePublisherLanguageUdcISSNPublicationDOI

My Account

LoginRegister

Statistics

View Usage Statistics

ISSN 2413-6360 | Frontpage | Send Feedback | Help | Contact Us | About Us
© 2016 Vinnytsia National Technical University | Extra plugins code by VNTU Linuxoids | Powered by DSpace
Працює за підтримки 
НТБ ВНТУ